Przewodnik po najlepszych okularach przeciwsłonecznych z Aliexpress 2021

przez Tima Blue
Najlepsze okulary przeciwsłoneczne z Aliexpress

Nazwa sklepu: Veithdia

Opis sklepu: Kup okulary przeciwsłoneczne wszystkich typów, kształtów, rozmiarów.

Zakres cenowy: $4 - $40

Kliknij tutaj, aby sprawdzić sklep ]

  • Cena okularów przeciwsłonecznych
  • Jakość okularów przeciwsłonecznych
  • Różnorodność
  • Czas wysyłki
Ogólnie
4.6

Jednym z najbardziej popularnych przedmiotów na Aliexpress są okulary przeciwsłoneczne. Mają tysiące ofert z okularami przeciwsłonecznymi dla mężczyzn, okularami przeciwsłonecznymi dla kobiet i okularami przeciwsłonecznymi dla dzieci. Jeśli szukasz najlepszych okularów przeciwsłonecznych na Aliexpress, to trafiłeś we właściwe miejsce. Jest jedna rzecz, którą musisz wziąć pod uwagę przed zakupem okularów przeciwsłonecznych na Aliexpress i jest to rozmiar. 

Więc mamy prosty przewodnik po rozmiarach na końcu artykułu, który może pomóc Ci wybrać odpowiedni rozmiar okularów przeciwsłonecznych Aliexpress dla Ciebie! 

Kupowanie najlepszych okularów przeciwsłonecznych z Aliexpress

Tutaj są najlepsze Okulary przeciwsłoneczne na Aliexpress

Okulary przeciwsłoneczne AliexpressCena
Najlepsze Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją na Aliexpress$9.55 na Aliexpress
Najlepsze okulary przeciwsłoneczne do jazdy na rowerze na Aliexpress$8.81 na Aliexpress
Najlepsze okulary przeciwsłoneczne Replica na Aliexpress6 dolarów na Aliexpress

#1 - Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją Kingseven

aliexpress okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją

Jednym z najbardziej popularnych okularów przeciwsłonecznych na Aliexpress jest męski typ vintage aviator okularów przeciwsłonecznych. Ma ponad 29 000+ sprzedaży. Ma mocną aluminiową ramę, soczewki polaryzacyjne HD, silikonową gumową tuleję i silikonowe noski. 

Kliknij tutaj, aby sprawdzić produkt - $9.11

#2 - Okulary przeciwsłoneczne Barcur Magnesium

okulary przeciwsłoneczne kingseven

Aluminiowe okulary magnezowe Barcur's mają super stylowy wygląd. Występują w sześciu kolorach i mają wersję odblaskową, która jest lustrzanym stylem. 

Kliknij tutaj, aby sprawdzić produkt - $11

#3 - AOFLY Ultralight 

okulary przeciwsłoneczne polar king

Okulary AOFly Ultralight są jednymi z najfajniej wyglądających okularów przeciwsłonecznych na Aliexpress. Jest on chroniony przed promieniami UV i ma spolaryzowane soczewki. To jest wielki na tych długich dysków, gdy chcesz chronić oczy przed słońcem, ponieważ jest dość lekki też! 

Kliknij tutaj, aby sprawdzić produkt - $9.89

#4 - Leonlion Sunglasses

aliexpress okulary przeciwsłoneczne damskie

Najpopularniejsze okulary przeciwsłoneczne dla kobiety na Aliexpress jest klasyczny styl lat 80-tych lekko okrągłe okulary przeciwsłoneczne ramki z czarnymi odcieniami. Chronią przed słońcem, to uniwersalny styl! 

Kliknij tutaj, aby sprawdzić produkt - $2.78

#5 - Niewiarygodne kwadratowe okulary przeciwsłoneczne

aliexpress tanie okulary przeciwsłoneczne

Jeśli szukasz bardzo szykownego stylu, to nie szukaj dalej niż te kwadratowe okulary przeciwsłoneczne, które mają wyraźny design. Zwiększ swój czynnik oomph z tymi designerskimi odcieniami.

aliexpress stylowe okulary przeciwsłoneczne

Kliknij tutaj, aby sprawdzić produkt - $2.95

#6 - Retro okulary przeciwsłoneczne LPOIU 

aliexpress Okulary przeciwsłoneczne UV

Jednym z najfajniejszych okularów przeciwsłonecznych online jest retro okulary przeciwsłoneczne z Aliexpress. Ma cienki kocie oko jak owalny projekt. Pochodzi w niektórych ciekawych kolorach, takich jak czerwony, żółty i zielony. Chcesz mieć klasyczny wygląd? 

aliexpress retro okulary przeciwsłoneczne

Kliknij tutaj, aby sprawdzić ten produkt - $2.13

#7 - Warblade Kids Polarized Sunglasses

aliexpress okulary przeciwsłoneczne dla dzieci

Jednym z najbardziej niesamowitych okularów przeciwsłonecznych dla dzieci z Aliexpress są okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją, które chronią ich małe oczy przed słońcem i jego promieniami UV. Są one również wykonane z silikonu, co oznacza, że nie mogą się nimi szturchać ani zranić. Silikon jest plastyczny. 

Kliknij tutaj, aby sprawdzić produkt - $2.60

#8 - Aliexpress Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci

aliexpress okulary przeciwsłoneczne dla dzieci z polaryzacją

Jeśli masz dziecko w wieku od 6 lat, możesz rozważyć te okulary przeciwsłoneczne z ochroną przed promieniami UV. Są one dostępne w różnych kolorach oprawek! 

Kliknij tutaj, aby sprawdzić produkt - $2,90

#9 - Aviator Sunglasses on Aliexpress

Najpopularniejszymi okularami przeciwsłonecznymi na Aliexpress są aviatory. Istnieje wiele Ray Ban lookalikes na Aliexpress. Zaczynają się one od około 3 dolarów i idą aż do 40 dolarów i więcej. Jeśli chcesz lepszej jakości okulary przeciwsłoneczne, to rozważ okulary przeciwsłoneczne w przedziale cenowym od $5 do $10. 

okulary przeciwsłoneczne aviator z aliexpress

Najlepsza cena - $3.24

tanie męskie okulary przeciwsłoneczne aliexpress

Najlepsza cena - $4.90

#10 - Okulary przeciwsłoneczne Wayfarer na Aliexpress

Okulary Wayfarers pasują do twarzy owalnej, prostokątnej i kwadratowej, co czyni je jednym z najpopularniejszych stylów i dlatego Aliexpress ma wiele wzorów Wayfarer. 

okulary przeciwsłoneczne rayban aliexpress

Najlepsza cena - $17.99

#11 - Okulary przeciwsłoneczne Shield na Aliexpress

Okulary ochronne to duże okulary przeciwsłoneczne, które są zamknięte i zakrywają oczy i okolice oczodołów. Kiedy robisz intensywną aktywność, taką jak surfing, te okulary są noszone. Okulary przeciwsłoneczne tarczy są bardziej z punktu widzenia ochronnego niż z punktu widzenia stylu. Ale istnieją liczne okulary przeciwsłoneczne tarczy tam, że wyglądają świetnie, jak również.

okulary przeciwsłoneczne aliexpress

Najlepsza cena - $3.29

#12 - Okulary przeciwsłoneczne KDEAM

Sportowe okulary przeciwsłoneczne są koniecznością dla graczy sportowych, którzy muszą osłaniać się przed słońcem i mieć coś bardzo nienaruszonego. Sportowe okulary przeciwsłoneczne są zazwyczaj bardzo blisko twarzy i jeśli uprawiasz sporty takie jak baseball, golf, krykiet, to sportowe okulary przeciwsłoneczne będą bardzo przydatne. Sprawdź najlepszą kolekcję sportowych okularów przeciwsłonecznych na Aliexpress.

okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją aliexpress

Najlepsza cena - $6.91

#13 - Okulary przeciwsłoneczne Comaxsun

Jeśli jesteś rowerzystą i szukasz solidnych okularów przeciwsłonecznych, to możesz sprawdzić ekskluzywną kolekcję okularów przeciwsłonecznych na Aliexpress. 

Okulary przeciwsłoneczne noszone przez rowerzystów są zupełnie inne, ponieważ muszą być stabilne i powinny być w stanie wytrzymać duży wiatr. Potrzebują więc mocnej obręczy, a nakrętki i śrubki powinny być również mocne. Okulary przeciwsłoneczne dla rowerzystów muszą mieć lekką powłokę z folii, aby rowerzysta mógł widzieć wyraźnie, a jednocześnie chronić przed słońcem. 

okulary przeciwsłoneczne dla rowerzystów aliexpress

Najlepsza cena - $8.81

najlepsze okulary przeciwsłoneczne do jazdy na motocyklu aliexpress

#14 - Okulary przeciwsłoneczne Molniya

Pierwszą osobą, która spopularyzowała okrągłe okulary był Gandhi, następnie John Lennon, a po nim Steve Jobs. Teraz okrągłe okulary przeciwsłoneczne stały się bardzo popularne. Okrągłe okulary przeciwsłoneczne pasują do twarzy owalnej, kwadratowej i w kształcie diamentu.

okrągłe okulary przeciwsłoneczne aliexpress

Najlepsza cena - $15.08

okrągłe okulary przeciwsłoneczne aliexpress

Najlepsza cena - $3.63

#15 - Veithdia Sunglasses

Okulary przeciwsłoneczne w stylu Retro Square są popularne wśród mężczyzn i kobiet i jest to z pewnością styl, który może być noszony przez obu. Czym charakteryzuje się retro kwadratowy wygląd?

Okulary Retro square są skrzyżowaniem wayfarerów i okularów w stylu kwadratowym. Posiada to, co najlepsze z obu tych stylów i obejmuje szerokie spektrum. Dla ludzi, którzy lubią nieco większe oprawki, Retro Square jest tym, na który powinni się zdecydować.

okulary przeciwsłoneczne veithdia aliexprss

Najlepsza cena - $8.01

#16 - Okulary przeciwsłoneczne RBROVO

Okulary przeciwsłoneczne Browline to szczególny styl, który ma grubą górę, podczas gdy podstawa jest bez obręczy. Ten styl wygląda dobrze na twarzach o zaokrąglonych i prostokątnych kształtach.

okulary przeciwsłoneczne półbezramkowe aliexpress

Najlepsza cena - $2.85

okulary przeciwsłoneczne półbezramkowe męskie aliexpress

Najlepsza cena - $5.99

#17 - Sklep z okularami przeciwsłonecznymi 2020

Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją to dodatkowa warstwa dodawana do okularów przeciwsłonecznych, która chroni przed odblaskami i błyszczącymi przedmiotami. Zapewnia to większą przejrzystość widzenia. Kiedy robisz potencjalnie niebezpieczne rzeczy, takie jak prowadzenie samochodu, jazda na rowerze i jazda konna. Pomocne jest posiadanie okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją, ponieważ redukują one ostry blask, który odbija się od szkła i luster.

najlepsze okulary przeciwsłoneczne na aliexpress

Najlepsza cena - $4.91

#18 - Okulary przeciwsłoneczne Kequerking

Dla tych z Was, którzy szukają blasku, okulary przeciwsłoneczne z metalową oprawką są doskonałym wyborem. Są one wykonane albo z wykończeniem stalowym, albo złotym. Przyciągają one uwagę do twarzy w pozytywny sposób.

popularne okulary przeciwsłoneczne aliexpress

Najlepsza cena - $3.52

#19 - Veithdia Mirror Sunglasses

Lustrzane okulary przeciwsłoneczne występują w różnych stylach, takich jak aviator i wayfarer, ale to, co je wyróżnia, to lustrzane wykończenie. Posiadają one powłokę, która sprawia, że są one odblaskowe. Takie okulary są super stylowe i nikt nie może zobaczyć Twoich oczu 🙂

okulary przeciwsłoneczne lustrzane aliexpress

Najlepsza cena - $7.33

#20 - Okulary przeciwsłoneczne bez oprawek Kingseven

Okulary bezramkowe to takie, które nie mają zewnętrznej osłony na krawędziach. Są one nieco bardziej delikatne w porównaniu do innych stylów, ale z punktu widzenia wyglądu, wyglądają bajecznie.

Okulary przeciwsłoneczne bez oprawek muszą być chronione i obudowywane jak i kiedy to możliwe, aby uniknąć łatwego złamania.

okulary przeciwsłoneczne king seven aliexpress

#21 - Viahda Sunglasses

Jeden z najbardziej popularnych okularów przeciwsłonecznych na Aliexpress jest Viahda okulary przeciwsłoneczne. Jest on wyposażony w funkcję polaryzacji i kosztuje tylko 6 dolarów. Jest on dostarczany w super fajnych opcji kolorów soczewek, które są morski niebieski, pomarańczowy, zielony, ciemny niebieski, czarny i więcej.

VIAHDA OKULARY PRZECIWSŁONECZNE ALIEXPRESS

Sprawdź to tutaj

#22 - Polar King Sunglasses

Jednym z najfajniejszych sklepów z okularami przeciwsłonecznymi na Aliexpress jest Polar King Store. Mają szeroki wybór stylów zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Nawet okulary premium w tym sklepie kosztują tylko około 14 dolarów.

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE POLAR KING ALIEXPRESS

Sprawdź to tutaj

Najlepsze okulary przeciwsłoneczne Replica na Aliexpress

Jeśli szukasz podobnych okularów przeciwsłonecznych na Repliki. Wtedy my pokrywamy najlepsze marki okularów przeciwsłonecznych, takie jak Rayban i Oakley.

Najlepsze marki okularów przeciwsłonecznych na AliexpressPodobne markiLink
Okulary przeciwsłoneczne Oakley na AliexpressOkulary przeciwsłoneczne ViahdaLink
Rayban Okulary przeciwsłoneczne na AliexpressOkulary przeciwsłoneczne Polar KingLink
Okulary przeciwsłoneczne Nautica na AliexpressOkulary przeciwsłoneczne Markamilla
Link

Chińskie marki okularów przeciwsłonecznych na Aliexpress

Sprzedawcy okularów przeciwsłonecznych z AliexpressLink
PeekabooLink
Barcur Link
KdeamLink
AoflyLink
Siedem królików7Link
VeithdiaLink
Long Keeper BusinessLink
RbrovoLink
Okulary przeciwsłoneczne 2020Link
MerrysLink
CC Space DesignerLink
OleyLink
Sen MariesLink
SPLOVLink
DuberyLatrament
Zbanowany1976Link

Czy okulary przeciwsłoneczne z Aliexpress są bezpieczne?

Okulary przeciwsłoneczne z Aliexpress są bardzo bezpieczne. Przestrzegają one międzynarodowych standardów dotyczących okularów. Legalne marki, takie jak Kingseven, Veithdia, Viahda mają wszystkie standardy w miejscu, które jest oczekiwane od okularów przeciwsłonecznych. Jest to bezpieczne, aby kupić okulary przeciwsłoneczne z Aliexpress.

Aliexpress okulary przeciwsłoneczne z ochroną UV - Czy to legalne?

Jeśli szukasz okularów przeciwsłonecznych Aliexpress z ochroną UV, upewnij się, że trzymasz się spolaryzowanych okularów przeciwsłonecznych od dużych marek. Marki takie jak Polar King mają niesamowite spolaryzowane okulary przeciwsłoneczne, które chronią przed UV.

Aliexpress Okulary przeciwsłoneczne na Wholesale - Jaki jest najlepszy sposób?

Większość sprzedawców okularów przeciwsłonecznych na Aliexpress rozprowadza okulary przeciwsłoneczne za pośrednictwem modelu hurtowego. Możesz skontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą w sprawie zamówień hurtowych, a oni poprowadzą Cię prawidłowo!

Aliexpress Przewodnik po rozmiarach okularów przeciwsłonecznych 

Kupno odpowiedniego rozmiaru okularów przeciwsłonecznych może być trudne. Większość sprzedawców posiada szczegóły dotyczące rozmiaru w sekcji "Przegląd" na stronie produktu.

Wspominają one 

  • Wysokość soczewki 
  • Mostek nosowy 
  • Szerokość soczewki 
  • Długość świątyni 
  • Szerokość ramy 

Nawet po zakupie zgodnie ze specyfikacją, jeśli rozmiar nie pasuje, można go wymienić lub otrzymać zwrot pieniędzy, tylko wtedy, gdy nie pasuje i jeśli sprzedawca ma te zasady podane na stronie. Tego właśnie należy szukać pod przyciskiem Kup. To jest ze sklepu Barcur.

The Best of AliexpressRelated Posts

błąd: Zawartość jest chroniona !!!